בניית אתר לעורכי דין

עורך דין בלי אתר אינטרנט? כדאי שתהיה מוכן לכך שלקוחות פוטנציאלים רבים פשוט יפנו לעורך הדין הבא שיש לו אתר אינטרנט. גם אם יש לך אתר אינטרנט אבל הוא מיושן ולא משדר את המקצועיות והשימוש הנכון בטכנולוגיה הנוכחית כדאי מאוד שתשדרג את עצמך באתר חדש ולשם כך אתה זקוק לבניית אתר לעורכי דין.

בניית אתר לעורכי דין היא הכרחית בשנת 2016. עורכי דין תמיד צריכים להראות שהם מעודכנים ושיש להם בסיס טוב בין הם עורכי דין פרטיים ובין אם הם עובדים בלשכת עורכי דין קטנה או גדולה. הם צריכים ליצור רושם על אנשים פרטיים ועל עסקים וחברות איתם הם עובדים במשותף ולכן צריך אתר אינטרנט טוב ואיכותי כדי להראות זאת.

מה בניית אתר לעורכי דין כוללת?

יש הבדל בין בניית אתר אינטרנט לעורך דין פרטי לבין בניית אתר אינטרנט ללשכת עורכי דין אבל יש דברים שאין עליהם מחלוקת. אתר אינטרנט של עורך דין צריך להיראות מקצועי ורציני. לא כדאי להשתמש בצבעים זוהרים ואולי קצת ילדותיים בעיצוב וגם האלמנטים צריכים להיות בנויים בצורה מודרנית ואסתטית כיאה לאתרים של 2016-2017.

למרות שיש דרכים רבות לבנות אתר לעורך דין, בדרך כלל אתרי עורכי דין יכילו את הדפים הבאים

  • דף ראשי עם תמונה מקצועית ומידע כללי
  • דפי מידע בתחום ההתמחות של עורך הדין
  • פירוט השירותים של העורך דין
  • מאמרים \ בלוג
  • המלצות
  • דף עורכי דין (במידה ויש יותר מאחד)
  • פרטי יצירת קשר
  • טפסים להשארת פרטים

בניית אתר לעורכי דין

שימוש במערכת של האתר והוספת תכנים

בניית אתר לעורכי דין לא מסתיימת רק כאשר האתר עולה לאוויר. אתר לעורך דין צריך להיות מעודכן באופן תדיר כדי להמשיך ולעדכן מידע, הן מידע אקטואלי והן מידע כדי להעשיר את הגולשים ולספק כלי עזר לאדם מבולבל הצריך עזרה. על מנת לעשות זאת, יש לעדכן את האתר באמצעות פאנל ניהול תוכן.

אנחנו במגהסייט בונים אתרי אינטרנט על מערכת וורדפרס או על מערכת ניהול תוכן ייחודית שהן מערכות מובילות ומצוינות אשר שמות דגש על נוחות השימוש בהן על ידי אנשים שאין להם בהכרח ידע במערכות ניהול תוכן ובאתרי אינטרנט.

כל אדם, גם בלי ידע כלל, יוכל לעדכן את האתר בקלי קלות ולהוסיף דפי מידע, מאמרים, קישורים ולעדכן את דפים קיימים.

יש לנו מתנה בשבילך

מתנהמבצע עבור לקוחות המזמינים בניית אתר וורדפרס – דומיין ואחסון במתנה למשך שנה. לא רק שקיבלתם אתר בזול, אלא גם חסכתם מאות שקלים בתחזוקה שלו.

החל מ: 2500 ₪
התקשרו עכשיו:
052-477-1944

השאירו פרטים בקלות