בניית אתר לצלמים

צלמים זוכים להרבה סיפוק מהעבודה שלהם, אחד הסיפוקים האלו הוא האפשרות שאנשים יצפו בעבודות שלהם ויתפעלו מהם. יותר טוב מכך הם שכשהם יעשו זאת – הם יחליטו שהם רוצים לשכור את הצלם או הצלמת כדי לבצע עבורם סשן צילומים לכל מטרה.

בין אם מדובר בצילום לאירועים, צילום הריון, צילומים משפחתיים או כל סוג אחר של צלם. מה הדרך הטובה ביותר להציע לעולם את הצילומים שלכם? אתר אינטרנט! ולכן אנחנו מציעים בניית אתר אינטרנט לצלמים שרוצים אתר יפהפה, מושקע ובמחיר הוגן!

מה כוללת בניית אתר לצלמים?

צלמים ידועים בכך שהם בעלי חוש עיצוב טוב והאסתטיקה היא ערך עליון עבורם ולכן עיצוב האתר ייעשה בקפידה לאחר שתיאמנו את כל הפרטים והרצונות של הצלם. בין אם הצלם רוצה אתר שכולו גלריה אחת גדולה ובין אם אתר שיתחלק לנושאים – אנחנו נעשה זאת על הצד הטוב ביותר. מניסיון, על מנת שהאתר יצליח, ויתקדם במנועי החיפוש ובסופו של דבר יניב רווחים, חשוב שהאתר יהיה מורכב מכמה דפים לפחות.

  • דף ראשי עם מצגת תמונות מרשימה
  • מידע אודות הצלם \ הצלמת
  • גלריה אחת או גלריות לפי נושאים
  • מאמרים
  • המלצות
  • פרטי יצירת קשר
  • טפסי השארת פרטים

בנוסף לעוד הרבה דברים מסביב שאמורים להיכלל באתר כמ הפניה לרשתות חברתיות, פירוט השירותים, דפי מידע או דפי שאלות ותשובות בנושאים בהם עוסקים הצלמים.

בניית אתר לצלמים

מה צריכים לספק הצלמים לפני בניית האתר?

כמובן שאנחנו רוצים שהאתר ייבנה ברוח הצלם ולכן צריך שיתוף פעולה מלא מבחינת העיצוב. בדרך כלל לצלמים כבר יש חזון לגבי נראות האתר והם יכולים לשלוח לנו רעיונות, צבעים ואתרים שמצאו חן בעיניהם כדי שנדע באיזה כיוון לעצב. בנוסף לכך, בעוד שעסקים אחרים נאלצים לרכוש תמונות אווירה כדי להציג בדף הראשי, הצלם יצטרך לספק לנו תמונות שהוא מעוניין לשלב בדף הראשי של האתר – תמונות שהוא צילם בעצמו כדי ליצור רושם טוב על הלקוחות הפוטנציאלים הנכנסים לאתר.

שימוש במערכת של האתר והוספת תכנים

בטח אתם רוצים לדעת אם יהיה קל ופשוט לכתוב מאמרים או כמובן להוסיף תמונות לגלריות – אז התשובה לכך היא כן. אנחנו עובדים עם מערכות ייחודיות שבנינו בעצמנו והותאמו עבור צלמים וזאת לאחר שעבדנו עם לקוחות קודמים בתחום כגון האתר של גבית ינאי ואתרים נוספים. המערכות פשוטות מאוד לשימוש ויאפשרו לכם להוסיף תכנים בקלות רבה וללא ידע מקדים.

יש לנו מתנה בשבילך

מתנהמבצע עבור לקוחות המזמינים בניית אתר וורדפרס – דומיין ואחסון במתנה למשך שנה. לא רק שקיבלתם אתר בזול, אלא גם חסכתם מאות שקלים בתחזוקה שלו.

בניית אתר לצלמים
החל מ: 2400 ₪
התקשרו עכשיו:
052-477-1944

השאירו פרטים בקלות