בניית אתר לקבלן

כשמדובר על קבלנים, כל לקוח יכול להביא רווחים אדירים לעסק, אך קבלנים רבים מפסידים לקוחות פוטנציאלים רבים מעצם העובדה שאין להם אתר אינטרנט. בניית אתר לקבלן יכולה לתרום לו בכך שיחשוף את עצמו ללקוחות רבים המחפשים קבלנים ברחבי האינטרנט. לקוחות אלו מגיעים דרך הרשתות החברתיות, מנועי החיפוש או אפילו מכרטיס הביקור של הקבלן שבו מופיעה כתובת אתר האינטרנט.

היום אנשים הרבה יותר בררניים מבעבר ולכן לפני שהם מתחילים עסקים עם קבלנים הם רוצים לקבל את כל הפרטים האפשריים. אתר לקבל יכול לתרום במענה על שאלות רבות כדוגמת מי הוא הקבלן, אילו עבודות הוא מבצע, הצצה לתיק עבודות של הקבלן ועוד מידע רב המופיע באתר האינטרנט של הקבלן.

מה כוללת בניית אתר לקבלן?

קבלן צריך אתר פשוט אך מקצועי הנותן לו תדמית טובה ומכסה שאלות מכל הכיוונים. האתר צריך להיות נוח לשימוש, לא מסובך מדי כך שהלקוחות הנכנסים יוכלו להשיג את כל המידע שהם צריכים באמצעות תפריט ניווט פשוט ומידע כתוב המחולק בצורה ברורה. דוגמא לאתר קבלן בסיסי היא אתר בו יש את הדפים הבאים

  • דף ראשי עם מידע כללי
  • דף אודות
  • דף שירותים המסופקים על ידי הקבלן
  • גלריית תמונות
  • דף יצירת קשר

בנוסף חשוב שפרטי יצירת הקשר יהיו במקום ברור באתר, הן בדף יצירת הקשר והן בשאר הדפים תוך שימוש בטופס יצירת קשר מהיר המקנה לגולש את האפשרות ליצור קשר עם הקבלן במהירות ומכל דף פנימי שבאתר.

בניית אתר לקבלן

מחיר לאתר – קבלן

מחיר של אתר עבור קבלנים הוא לא יקר מהסיבה הפשוטה שהאתרים לא מסובכים מדי ולא מצרכים פיצ'רים מיוחדים. מדובר באתר תדמית שיכול לעשות את העבודה במינימום סיבוך או עבודה מיותרת. כל מה שצריך הוא עיצוב יפה, חלוקה נוחה של תוכן לאחר תיכנון מתאים ודרכי יצירת קשר פשוטות. מחיר כזה לאתר לא צריך לעלות יותר מ-2000 ש"ח אך כמובן שאם הקבלן הבונה את האתר ירצה יותר פיצ'רים באתר או אלמנטים של עיצוב ומורכבים לכל דף ודף בנפרד אז המחיר יכול לעלות.

יש לנו מתנה בשבילך

מתנהמבצע עבור לקוחות המזמינים בניית אתר וורדפרס – דומיין ואחסון במתנה למשך שנה. לא רק שקיבלתם אתר בזול, אלא גם חסכתם מאות שקלים בתחזוקה שלו.

בניית אתר לקבלן
החל מ: 2000 ₪
התקשרו עכשיו:
052-477-1944

השאירו פרטים בקלות