בניית אתר לקוסמטיקאית

כל קוסמטיקאית שפותחת עסק חדש ואפילו כאלו שקיימות בעסק זמן מה והספיקו להתאקלם ולהבין את המצב יודעת שהיא צריכה אתר אינטרנט שבאמצעותו תוכל לשווק את עצמה ברשתות החברתיות ובמנועי החיפוש. בניית אתר לקוסמטיקאית יעניק לך יתרון על פני המתחרים ולא במחיר יקר כלל וכלל.

מה כוללת בניית אתר לקוסמטיקאית?

קוסמטיקאית או מכון קוסמטיקה צריכים אתר אינטרנט שמעוצב בצורה עדינה ויפה, בצבעים המתאימים ועם כל המידע הנדרש עבור הלקוחות הפוטנציאלים הנכנסים אליו. בניית אתר לקוסמטיקאית צריכה להתבצע על ידי מומחים בעלי ניסיון בבניית אתר בתחום זה כדי להבין את ההקפדה על הפרטים הקטנים הנדרשים בעסק מסוג זה. בדרך כלל אתרי קוסמטיקאיות או מכוני קוסמטיקה יכילו את הדפים הבאים.

  • דף ראשי
  • דף אודות הקוסמטיקאית \ מכון הקוסמטיקה
  • דפי מידע בתחומים שונים
  • פרטי יצירת קשר
  • טפסים להשארת פרטים

בנוסף לכך, אתרים שונים מכילים דפים נוספים בהתאם לצורך כמו הסבר על הצוות במכון, שאלות ותשובות, מאמרים ועוד…

בניית אתר לקוסמטיקאית

מחיר אתר לקוסמטיקאית?

יש קוסמטיקאיות מתחילות שמעוניינות לבנות אתר אינטרנט בתור התחלה כדי לשים את עצמם במפה ולהתחיל את השיווק של העסק שלהן. יש מכוני קוסמטיקה גדולים יותר שכבר בעלי לקוחות והם רוצים למנף את עצמם לגבהים חדשים ולכן כל אחד מהם יזדקק לאתר שונה. בהתאם לאיפיון של האתר המחיר משתנה אך ניתן להגיד שמחיר האתרים במגהסייט זול במיוחד ללא פגיעה באיכות ונראות האתר.

אתר בסיסי של קוסמטיקאית יכול לעלות החל מ-2200 שקלים בעוד שאתרים מורכבים יותר יעלו יותר בהתאם לפיצ'רים הנדרשים לאתר. על מנת שנוכל לתת לכם מחיר מדויק יותר אנחנו ממליצים לכם להשאיר פרטים או להתקשר אלינו וניתן לכם הצעת מחיר בהתאם לדרישותיכם.

יש לנו מתנה בשבילך

מתנהמבצע עבור לקוחות המזמינים בניית אתר וורדפרס – דומיין ואחסון במתנה למשך שנה. לא רק שקיבלתם אתר בזול, אלא גם חסכתם מאות שקלים בתחזוקה שלו.

בניית אתר לקוסמטיקאית
החל מ: 2200 ₪
התקשרו עכשיו:
052-477-1944

השאירו פרטים בקלות