בניית אתר לרואי חשבון

רואה חשבון בלי אתר אינטרנט? כדאי שתהיה מוכן לכך שלקוחות פוטנציאלים רבים פשוט יפנו לרואה החשבון הבא שיש לו אתר אינטרנט. גם אם יש לך אתר אבל הוא מיושן ולא משדר את המקצועיות והשימוש הנכון בטכנולוגיה הנוכחית כדאי מאוד שתשדרג את עצמך באתר חדש ולשם כך אתה זקוק לבניית אתר לרואי חשבון.

בניית אתר לרואי חשבון היא הכרחית בשנת 2017. רואי חשבון תמיד צריכים להראות שהם מעודכנים ושיש להם בסיס טוב בין הם רואי חשבון פרטיים ובין אם הם עובדים בלשכת רואי חשבון קטנה או גדולה. הם צריכים ליצור רושם על אנשים פרטיים ועל עסקים וחברות איתם הם עובדים במשותף ולכן צריך אתר אינטרנט טוב ואיכותי כדי להראות זאת.

מה בניית אתר לרואי חשבון כוללת?

יש הבדל בין בניית אתר אינטרנט לרואה חשבון פרטי לבין בניית אתר אינטרנט ללשכת רואי חשבון אבל יש דברים שאין עליהם מחלוקת. אתר אינטרנט של רואה חשבון צריך להיראות מקצועי ורציני. לא כדאי להשתמש בצבעים זוהרים ואולי קצת ילדותיים בעיצוב וגם האלמנטים צריכים להיות בנויים בצורה מודרנית ואסתטית כיאה לאתרים של 2019

למרות שיש דרכים רבות לבנות אתר לרואה חשבון, בדרך כלל אתרי רואי חשבון יכילו את הדפים הבאים

  • דף ראשי עם תמונה מקצועית ומידע כללי
  • דפי מידע בתחום ההתמחות של אותו רואה חשבון
  • פירוט השירותים של רואה החשבון
  • מאמרים \ בלוג
  • המלצות
  • דף אנשי צוות
  • פרטי יצירת קשר
  • טפסים להשארת פרטים

 

שימוש במערכת של האתר והוספת תכנים

בניית אתר לרואי חשבון לא מסתיימת רק כאשר האתר עולה לאוויר. אתר לרואה חשבון צריך להיות מעודכן באופן תדיר כדי להמשיך ולעדכן מידע, הן מידע אקטואלי והן מידע כדי להעשיר את הגולשים ולספק כלי עזר לאדם מבולבל הצריך עזרה. על מנת לעשות זאת, יש לעדכן את האתר באמצעות פאנל ניהול תוכן.

אנחנו במגהסייט בונים אתרי אינטרנט על מערכת וורדפרס או על מערכת ניהול תוכן ייחודית שהן מערכות מובילות ומצוינות אשר שמות דגש על נוחות השימוש בהן על ידי אנשים שאין להם בהכרח ידע במערכות ניהול תוכן ובאתרי אינטרנט.

כל אדם, גם בלי ידע כלל, יוכל לעדכן את האתר בקלי קלות ולהוסיף דפי מידע, מאמרים, קישורים ולעדכן את דפים קיימים.

יש לנו מתנה בשבילך

מתנהמבצע עבור לקוחות המזמינים בניית אתר וורדפרס – דומיין ואחסון במתנה למשך שנה. לא רק שקיבלתם אתר בזול, אלא גם חסכתם מאות שקלים בתחזוקה שלו.

החל מ: 2500 ₪
התקשרו עכשיו:
052-477-1944

השאירו פרטים בקלות