בניית אתרים בפתח תקווה

פתח תקווה היא אחת הערים החשובות במדינת ישראל. היא נמצאת במרכז הארץ, היא אחת הערים המאוכלסות ביותר במדינה והיא מלאה בעסקים רבים מכל התחומים.

חברות רבות, קטנות וגדולות, מציבות את סניפיהן בפתח תקווה בגלל החשיבות של העיר לעולם העסקים ולכן הפכה פתח תקווה לאחת הערים המשגשגות ביותר בתחומי העסקים השונים. בין התחומים הללו, תמצאו גם את תחום בניית האתרים כמובן.

בניית אתרי אינטרנט בפתח תקווה

עסקים הממוקמים בפתח תקווה בוודאי לא ירצו לנדוד רחוק כדי לבצע בניית אתר אינטרנט לעסק שלהם. כמובן שגם אין בכך צורך, יש מספיק עסקים טובים ויעילים באזור המרכז ובקרבה לפתח תקווה. כמובן שגם בראש העין, שהפכה תוך זמן קצר למקום מבוקש עבור עסקים והתפתחות באופן כללי, יש עסקים טובים שמבצעים בניית אתרי אינטרנט.

אם אתם מחפשים בניית אתר אינטרנט בפתח תקווה (ואם אתם קוראים שורות אלו כנראה שאתם כן), אז הגעתם למקום הנכון.

מה כולל אתר אינטרנט סטנדרטי לעסקים בפתח תקווה?

אתר אינטרנט סטנדרטי צריך להיות אתר שמציג את המידע של העסק עבור הלקוחות והלקוחות הפוטנציאלים. אתר כזה בדרך כלל:

  • דף ראשי מעוצב
  • דפי מידע
  • מאמרים
  • טפסי יצירת קשר
  • פרטי יצירת קשר
  • מפת הגעה

וכמובן אפיון זה יכול להשתנות מאתר לאתר בהתאם לסוג העסק ובהתאם לצורך.

מה המחיר לאתר אינטרנט?

למרות הביקוש הרב לבניית אתרי אינטרנט באזור המרכז ובפתח תקווה בפר, יש גם היצע רב ולכן המחירים יהיו בהתאם. בניית אתר אינטרנט בסיסי, תדמיתי, לא אמורה להיות סיפור יקר (המחיר מפורט בהמשך). כמובן שיש לקחת בחשבון גם את עלות התחזוקה – דומיין ושרת שמסתכמים ביחד בכמה מאות שקלים לשנה.

יש לנו מתנה בשבילך

מתנהמבצע עבור לקוחות המזמינים בניית אתר וורדפרס – דומיין ואחסון במתנה למשך שנה. לא רק שקיבלתם אתר בזול, אלא גם חסכתם מאות שקלים בתחזוקה שלו.

פתח תקווה
החל מ: 2500 ₪
התקשרו עכשיו:
052-477-1944

השאירו פרטים בקלותווצאפ whatsapp phone