בניית אתרי תדמית

תשכחו מפרסומות על שלטי חוצות או פרסומת על אוטובוס – אתרי תדמית הם הדרך שלכם להציג את עצמכם לעולם. בניית אתרי תדמית היא לא תהליך מסובך, אבל זהו בהחלט תהליך מועיל שיהפוך אתכם מאנשים שרק נכנסו לעולם העסקים לאנשים נגישים שאפשר להגיע אליהם דרך המחשב או הסלולר וליצור איתם קשר בקלות.

למה צריך אתרי תדמית?

בניית אתרי תדמיתלא משנה אם אתה רוצה לשווק את עצמך בתור בעל עסק, איש מקצוע אדם המספק שירותים כאלו או אחרים – אין תחום שבו אתר אינטרנט לא יועיל לך. אתר תדמית יכול לשפר את הרושם שאתה נותן עבור אנשים להם אתה מחלק כרטיס ביקור, ועבור אנשים שלא שמעו עליך מעולם אבל נתקלו באתר שלך דרך מנועי החיפוש או ברשתות החברתיות. מספיק שאנשים רואים שיש לך אתר תדמית הם יכולים לתעדף אותך על פני אדם המספק את אותו שירות כמוך – אך אין לו אתר.

מה יש באתרי תדמית?

אתם עלולים לטעות ולחשוב שיש פורמט קבוע של אתרי תדמית שאתם צריכים לפעול על פיו, אבל האמת היא שבאמצעות אתר התדמית שלך תוכל להציג ללקוחות שלך כל העולה על רוחך. תוכל להציג לו תמונות שלך 'בפעולה', המלצות ומכתבים של לקוחות ואפילו סתם לכתוב מאמרים בתחום שלך כמעין בלוג על מנת ליצור לעצמך שם באינטרנט. בדרך כלל באתרי תדמית תוכלו לארות את הדברים הבאים:

  • פרטים אודותיך
  • פרטי יצירת קשר
  • מאמרים
  • מידע על השירותים שאתה מספק
  • תמונות \ גלריות
  • סרטונים
  • טופס יצירת קשר \ השארת פרטים

 מה מחירו של אתר תדמית?

אתר תדמית מחיראין מחיר קבוע לאתר תדמית וכל אתר מקבל תמחור שונה בהתאם לאפיון שלו \ לדרישות שלך. למרות זאת, אנחנו במגהסייט עושים חיים קלים מבחינת אפיון ואנחנו מציעים דוגמאות לאפיונים של אתרי תדמית ונותנים להם מחיר. בדרך כלל עבור אתר תדמית ממוצע המחיר יהיה בין ה-2500 ל-3500 שקלים אך מחיר זה יכול להתשנות ולכן כדאי מאוד ליצור איתנו קשר ולתאם הכל ביחד איתנו.

בניית אתר תדמית במהירות

אתר תדמית במהירותאנחנו לא אוהבים למרוח דברים ומבחינתו מרגע שיש לנו אור ירוק לבנות לך את האתר אנחנו נלך על זה עד הסוף. אנחנו לא צריכים להיפגש או לעבור על כל דבר 20 פעם, נוכל לסכם הכל באמצעות הטלפון והמייל, לתאם פרטים לגבי האתר, לשלוח לך סקיצות ולקבל אישור ואז לבנות את האתר כמה שיותר מהר. לא צריך לחכות חודשים רבים או להוציא כספים רבים על בניית אתר תדמית, הכל יכול להסתיים מהר ובזול ובכל זאת התוצאה הסופית תהיה משביעת רצון.


השאירו פרטים בקלותווצאפ whatsapp phone