בניית אתר וורדפרס – השוואת מחירים

נכנסתם לפה כי אתם מחפשים לראות השוואת מחירים בנוגע לבניית אתרי וורדפרס, אבל התשובה שלנו היא כזאת – אי אפשר להשוות מחירים מהסיבה הפשוטה שבניית אתרי וורדפרס יכולה להתבצע בכל כך הרבה דרכים, והתוצאה הסופית תהיה אחרת לגמרי בין שירותים שונים.

אז מה כן אנחנו יכולים לעזור? אנחנו נסביר לכם מה התמורה הטובה ביותר שאתם יכולים לקבל באמצעות התקציב שלכם.

כמה בדרך כלל עולה בניית אתר וורדפרס?

אם תפנו לחברות שונות תוכלו לקבל הצעות שונות ומגוונות, החל מ-1500 ש"ח ועד עשרות אלפי שקלים. יש כאלו שיציעו לכם גם מחירים מתחדשים של מאות בודדות אך עם התחייבות ארוכת טווח וגם במקרה הזה האתר יהיה אחד מתוך שורה ארוכה של אתרים קטנים וחסרי חשיבות. אתם צריכים לבדוק טוב טוב לאן אתם נכנסים לפני שאתם מתחילים לעבוד עם חברה, כי לפעמים התוצאה הסופית תיראה הרבה פחות טוב ממה שדמיינתם. ולא רק זה, יש הרבה דברים מאחורי הקלעים שאתם לא רואים שיכולים להזיק לכם בעתיד!

מחיר נמוך – לא תמיד משתלם, נסביר למה…

כמו שאמרנו, כשאתם מקבלים מחיר נמוך, חשוב מאוד לבדוק מה הוא כולל. אחד הדברים שקורים עם הכי הרבה חברות שמציעות מחירים נמוכים הוא שאתם מקבלים למעשה תבנית מוכנה. תבניות מוכנות של וורדפרס יש בחינם או שיש במחירים של 40-60 דולר. החברות האלו פשוט מתקינות לכם את התבנית על המערכת ומתאימה לכם את העיצוב באמצעות שינוי צבעים ותמונות.

התבניות האלו הן מאוד פשוטות לשימוש ועל כן בוני אתרים אלו יכולים להיות אפילו ללא ידע כלל בתכנות או שהם יכולים לבצע את כל בניית האתר במהירות חסרת תקדים, אך התוצאה לא בהכרח משביעת רצון.

אתר משתלם לא משתלם

במקרים כאלו יש 3 חסרונות

חוסר ייחודיות – התבניות האלו מופצות במחירים זולים מאוד ולכן אנשים רבים, גם בישראל, משתמשים בהן על מנת לבנות את האתר שלהם. העסק שלכם לא ייראה ייחודי כל כך בנוף של הרבה אתרים דומים. בישראל למשל, התבניות הפופולריות ביותר מותאמות מימין לשמאל, בניגוד לאתרים באנגלית שנכתבים משמאל לימין, ולכן מבחר התבניות שמשתמשים בהן אפילו נמוך יותר.

חוסר התאמה אישית – כשמשתמשים בתבניות מוכנות ההתאמה האישית של העיצוב לטעם שלכם לא תהיה ב-100%. אתם תקבלו עיצוב שאולי ייראה לכם 'כפי שבחרתם' אבל בפועל אם תשימו לב לתהליך, תראו שקיבלתם הכוונה בדיוק לאיך האתר שלכם ייראה על סמך תבניות מסוימות שהוצגו לפניכם, גם אם לא ידעתם שמדובר בתבניות מוכנות. על מנת שתהיו 100% שבעי רצון מבניית האתר, הבנייה צריכה להתבצע על פי החזון והראיה שלכם. אם לחברת בניית האתרים יש הצעת ייעול כזו או אחרת זה כבר עניין אחר.

אתר כבד ומסורבל – בגלל שמדובר בתבניות מוכנות, הן נבנו בצורה מקיפה שתכלול כמה שיותר מאפיינים וצרכים שונים, על כן התבניות הינן כבדות וזה בא לידי ביטוי בפאנל הניהול של האתר ובאתר עצמו. בפאנל הניהול של האתר יהיו יותר מדי תפריטים שלא תצטרכו והבניה של האתר לא תהיה מותאמת בדיוק עבורכם, זה מיותר. בחלק הקדמי של האתר יהיו קודים מיותרים מאחורי הקלעים שיגרמו לאתר להיות כבד יותר ועל כן תהיה פגיעה בחווית המשתמש ובקידום של האתר במנועי החיפוש.

כשמסתכלים על היתרונות, אולי עדיף שתנסו לבנות את האתר כבר בעצמכם.

אז איך מקבלים תמורה טובה למחיר?

אתר וורדפרס אשר יהיה תמורה טובה הוא אתר אינטרנט שנבנה בדיוק לפי חזונכם. הסתכלו על אתרי אינטרנט סביבכם, אתרים של המתחרים או אתרי אינטרנט שמצאו חן בעיניכם. מכל אחד אתם יכולים ללמוד כדי לבנות לעצמכם בראש את האתר המושלם שלכם. לאחר שיש לכם אתר מושלם בראש, ציירו אותו על דף או כתבו לעצמכם נקודות בקובץ במחשב. זו תהיה ההתחלה של האתר שלכם, לא שום תבנית מוכנה.

עכשיו כשיש לכם את המוצר המושלם בראש שלכם, אתם צריכים לקבל את המחיר עבורו, ולא להיפך. אתם לא צריכים להתאים את המוצר שלכם למחיר אלא המחיר למוצר.

בדרך כלל בניית אתרים מ-0 בצורה שכזו, עולה אלפי שקלים. רוב החברות אשר מבצעות עבודות איכותיות וטובות יקחו עבור אתר וורדפרס פשוט תדמיתי מחיר של 5-8 אלף. למה? כי הן יכולות להרשות לעצמן. חברות אחרות אפילו ייקחו מכם מחיר יקר יותר מהסיבה שהם מעדיפים להתעסק ממילא עם ה'דגים השמנים' ולכן לא מפריע להם להציע מחירים מופזרים. אנשים רבים לא מבינים שזו הסיבה להצעה ולכן הם לוקחים את ההצעה כי הם חושבים שמדובר בשירות טוב יותר, אך לא בהכרח כך המקרים.

נקודה נוספת – תהליך בניית האתר צריך להיות בהתערבות מלאה שלכם. אתם רוצים לבנות את האתר כשאתם מרוצים ב-100% ומדובר בעיקר בשלב העיצוב. חברות שלא ירצו את התערבותכם ינסו לעשות לכם את כל העבודה ולא בהכרח תהיו מרוצים מהתוצאה הסופית. לא חבל?

אתר זול

אז איך משיגים מחיר זול לאתר איכותי?

אתר איכותי הוא אתר

  • שנבנה בהתאמה אישית עבורכם ואתם מרוצים מהעיצוב
  • פאנל פשוט וקל לתפעול
  • ביצועים מהירים
  • עם קוד נקי ומהיר

אתם יכולים להסתכל בקטלוג שלנו ולראות את המחירים השונים עבור אתרי אינטרנט בנושאים שונים שכבר בנינו להם איפיון ובכך לראות את טווח המחירים. אך חשוב לשים לב, שאצלנו האתרים נבנים רק לאחר שאתם 100% מרוצים! 

הבנייה מתבצעת החל מתהליך הסקיצה הראשונית ולא נתחיל בשלב התכנות של האתר עד שתהיו מרוצים מהעיצוב לגמרי. רק כך תוכלו להיות בטוחים שתקבלו מחיר זול, ואתר איכותי שיהווה תמורה טובה לכסף – ואפילו יותר מכך!

יש לנו מתנה בשבילך

מתנהמבצע עבור לקוחות המזמינים בניית אתר וורדפרס – דומיין ואחסון במתנה למשך שנה. לא רק שקיבלתם אתר בזול, אלא גם חסכתם מאות שקלים בתחזוקה שלו.

החל מ: 2500 ₪
התקשרו עכשיו:
052-477-1944

השאירו פרטים בקלותווצאפ whatsapp phone