בניית אתר לעסק קטן

יש כל כך הרבה תחומים לאתרי אינטרנט וכל כך הרבה עסקים שרוצים אתרי אינטרנט, לכן בניית אתר לעסק קטן יכולה להיות כל כך שונה בין אתר לאתר. עם זאת, אפשר למצוא מכנה משותף להרבה אתרים בסיסיים קטנים לעסקים קטנים ועל אתרים אלו אנחנו מדברים פה. אתרים אלו הם אתרים קטנים וזולים שנבנים במהירות אך עם זאת יכולים לעשות את העבודה בצורה יוצאת מן הכלל ואי אפשר להרגיש את ההבדל בינם לבין אתרים גדולים יותר כשהם נעשים במקצועיות ובאיכות.

מה בניית אתר לעסק קטן כוללת?

מגהסייט בעלת ניסיון רב בבניית אתרים גדולים וקטנים והצלחנו להבין פחות או יותר מה אתרים קטנים זקוקים כדי להצליח וכדי שתוכלו להציג לקהל הרחב את כל הדברים ההכרחיים לעסק שלכם. לכן אנחנו מציעים בניית אתר לעסק קטן במחיר נמוך אך עם הקפדה על הפרטים והשקעה מירבית באתר שלכם. אתרים לעסק קטן בדרך כלל מכילים:

  • דף ראשי + מצגת תמונות
  • דפי מידע (אודות, השירותים שלנו וכו'…)
  • גלריה
  • פרטי יצירת קשר וטופס השארת פרטים

למה אנחנו חושבים שזה מספיק? מכיוון שדפי מידע יכולים להיות כל העולים על רוחכם ללא הגבלה וגם התמונות ללא הגבלה. באמצעות אתר כזה יכולים הלקוחות להשאיר פרטים, לקבל מידע על העסק וליצור איתכם קשר בקלות רבה.

איך האתר שלי ייראה?

האתר שלכם ממש לא הולך להיראות כמו אתרים אחרים ברשת. ישנם מספיק שירותים המציעים לכם אתרים משוכפלים ולא מקוריים כלל ואנחנו לא הולכים להציע לכם את זה. אנחנו הולכים לעצב לכם את האתר בהתאמה אישית לפי הדרישות שלכם עד שתהיו מרוצים לגמרי מעיצוב.

עיצוב אתר אינטרנט לעסק קטן

איך אוכל להזין תכנים באתר?

תוכלו להוסיף לאתר שלכם תכנים בקלות באמצעות מערכת הוורדפרס שעליה האתר שלכם יהיה מבוסס. וורדפרס הינה המערכת המובילה לבניית אתרי אינטרנט ורבים מכל העולם משתמשים בה גם ללא ידע מקדים בהוספת תכנים לאתרים. למרות שמדובר במערכת פשוטה מאוד, אנחנו גם נסביר לכם באופן אישי איך להוסיף תכנים לאתר.

תוך כמה זמן האתר יהיה מוכן?

בעיקרון, הכל תלוי בכם. במקומות אחרים בונים אתרי אינטרנט לעסקים קטנים ובינוניים בזמן של שבועות – חודשים אבל אצלנו אפשר בהרבה פחות. ברגע שתאשרו את העיצוב אנחנו נתחיל לעבוד על האתר שלכם ונסיים אותו בהרבה פחות זמן ממה שאתם חושבים. במקרה כזה, לא צריך פגישות מיותרות או המתנות חסרות תכלית – נעבוד טלפונית ובאמצעות המייל ונסיים הכל במהירות האפשרית.

בניית אתר לעסק קטן

מה המחיר של האתר?

בניית אתר בסיסי כמו שצוין למעלה לא צריך לעלות יותר מדי. 2000 ש"ח זה מחיר מספיק הוגן בשביל אתר אינטרנט יפהפה עם עיצוב ייחודי, התאמה למכשירים סלולריים ומערכת ניהול תוכן נוחה. עם זאת, אם תרצו יותר פיצ'רים באתר או עיצובים ספציפיים לדפים פנימיים, המחיר יהיה בהתאם. צרו איתנו קשר להתייעצות ולקבלת הצעת מחיר ממוקדת יותר.

יש לנו מתנה בשבילך

מתנהמבצע עבור לקוחות המזמינים בניית אתר וורדפרס – דומיין ואחסון במתנה למשך שנה. לא רק שקיבלתם אתר בזול, אלא גם חסכתם מאות שקלים בתחזוקה שלו.

החל מ: 2500 ₪
התקשרו עכשיו:
052-477-1944

השאירו פרטים בקלותווצאפ whatsapp phone