בניית דפי נחיתה

למי מכם שמעולם לא התעסק עם שיווק ופרסום באינטרנט ולא שמע על דפי נחיתה אנחנו נסביר מה הם דפי נחיתה ומה משמעותם.

דפי נחיתה הינם דפים שמשתמשים בהם בעיקר בקידום ממומן באינטרנט ומטרתם להיות הדף שאליו מגיעים הגולשים לאחר פרסום, בו הם יקבלו את המידע ויצרו קשר או יבצעו את הפעולה שלשמה בוצע הפרסום מלכתחילה.

דף נחיתה שנבנה כנדרש עם תכנון והקפדה על פרטים וכמובן בעיצוב יפה וקריא לגולש יהיה בעל ביצועים טובים יותר ולכן תקבלו יותר פניות והמרות מדף הנחיתה. כפי שניתן להבין מכך, פרסום מוצלח זה לא כמה כסף תשקיעו וכמה ייכנסו לדף, אלא כמה מתוך אלו שנכנסים בסופו של דבר פונים אליכם וזהו תפקידו של דף הנחיתה ובכך נמדדת איכותו ויעילותו.

מה כוללת בניית דף נחיתה?

בניית דף נחיתה כוללת תכנון, עיצוב ובניית דף הנחיתה. מורכבותו של דף הנחיתה ובהתאם לכך המחיר של הדף, כוללים בתוכם כמה דברים.

  • עיצוב דף הנחיתה
  • בנייה ותכנות דף הנחיתה
  • טפסים ליצירת קשר
  • תכונות מיוחדות לדף הנחיתה

כמה עולה דף נחיתה?

בניית דף נחיתה בסיסי בעלות של 700 ש"ח כוללת בתוכה עיצוב ובנייה של דף נחיתה סטנדרטי הכולל אזור לפרטי יצירת קשר וטופס השארת פרטים. דף נחיתה כזה בדרך כלל מספיק, במיוחד כשהוא נבנה על ידי מקצוענים שמתמחים גם בקידום ובשיווק (למשל, אנחנו!) אך לעתים ירצה הלקוח דף נחיתה מורכב יותר הכולל בתוכו טפסים מורכבים, חלונות קופצים או מגוון דרכים נוספות להגדלת כמות ההמרות בדף הנחיתה או כדי לקבל מידע ממוקד יותר על הלקוח ואף לגרום ללקוח לבצע פעולת מסובכות יותר. כל דבר כזה מצריך תכנון רב יותר ותכנות עמוק יותר ולכן הוא יתומחר בנפרד. מחיר של דף נחיתה מורכב עם מספר תכונות מיוחדות יכול להגיע למחירים של 1000 שקלים ויותר, אך ברוב המקרים אין צורך ו-700 ש"ח מספיקים.

האם דף נחיתה יכול להחליף אתר?

רבים יחשבו שכן, אך אנחנו לא ממליצים על כך כלל. דף נחיתה לא מספיק כדי לכסות מטרות רבות של עסק שלם. דף נחיתה אמור להיות ממוקד מטרה אך עסקים בדרך כלל צריכים אתר שלם שבו הם יציגו את שירותיהם, יאפשרו לגולשים ליצור קשר ולקבל מידע על מגוון תחומים וגם כשמדובר על תכנית לטווח הרחוק, קידום של אתר עדיף בהרבה מאשר קידום של דף נחיתה בודד. בניית דף נחיתה נעשית בדרך כלל לאחר שכבר יש אתר או תוך כדי בניית אתר בו זמנית.

מה ההבדל בין דף נחיתה לאתר?

דף נחיתה כשמו כן הוא – דף אחד שאילו מגיעים בדרך כלל ישירות (נוחתים בו) באמצעות קישור ישיר או ממנועי החיפוש, בעיקר מקידום ממומן בגוגל (Adwords) אך אתר הוא לא רק דף אחד אלא כתובת אחת שמאחדת בתוכה כמות גדולה של דפים שמקושרים בעיצוב זהה כדי לתת תחושה של בית אחד לשירותים רבים. אתר נועד כדי לייצג עסק או נותן שירות ובאמצעותו ניתן ללמוד עוד על העסק, להבין אילו שירותים ניתנים או אולי לרכוש מוצרים באמצעות קטלוג.

כל עסק צריך אתר, לא כל עסק צריך דף נחיתה. אך עסק הרוצה למנף את עצמנו ולהתחיל בתהליך שיווק באינטרנט זקוק לדף נחיתה כדי להפיק מכך את המיטב.

יש לנו מתנה בשבילך

מתנהמבצע עבור לקוחות המזמינים בניית אתר וורדפרס – דומיין ואחסון במתנה למשך שנה. לא רק שקיבלתם אתר בזול, אלא גם חסכתם מאות שקלים בתחזוקה שלו.

החל מ: 1200 ₪
התקשרו עכשיו:
052-477-1944

השאירו פרטים בקלותווצאפ whatsapp phone